پکیج دوره «تاپاس»

وضعیت فعلی شما
ثبت‌نام نشده
قیمت
2.000.000 تومان

دوره «تاپاس»

مربی: «مسعود مهدوی»


  در حال برگزاری

🔸️مدت دوره تاپاس: ۶ هفته

🔸️هزینه: دو میلیون تومان


ثبت‌نام در دوره «تاپاس»

🔹️راهنمای ثبت‌نام:
کلمه تاپاس و کشور محل اقامت خود را به شماره 989222690691+ در واتس‌اپ بفرستید، در اسرع وقت پیام شما پاسخ داده می‌شود.

🔹️پشتیبانی دوره:

تلگرام:

09222690691

اینستاگرام:

kanoonyoga@

کانال تلگرام کانون یوگا

 

درباره دوره تاپاس

🔹️دوره تاپاس شش جلسه است و در هر جلسه تکنیکی دریافت می‌کنید که با آن عادت‌های مزاحم و بازدارنده‌ی خود را می‌بینید و در راه هدفی که انتخاب کرده‌اید یک‌یک قربانی می‌کنید. لازم به گفتن است که هر یک از عادت‌های ما مانند مخزنی هستند که انرژی زندانی شده‌ی عظیمی را در خود ذخیره کرده‌اند.

🔹️در این شش جلسه از طریق انرژی آزاد شده‌ی عادت‌ها، آرزوها و خواسته‌های اجرا نشده و گاه سرکوب شده را با تکنیک‌هایی که داده می‌شود به هدف‌های اجرا شدنی و سبک زندگی نوینی تبدیل می‌کنید.

🔹️در دوره تاپاس عادت‌های مضر و پیش‌آمدهای منفی آن‌را در زندگی شناسایی می‌کنید، یک عادت منفی و مضر را قربانی و یک عادت سازنده را جایگزین می‌کنید. وقتی عادت‌های غلط قربانیِ عادت‌های سازنده می‌شوند نیرویی برابر با قدرت و قدمت آن عادت از ضمیر ناخودآگاه آزاد می‌شود و در اختیارمان قرار می‌گیرد چون هر عادتی انرژی خاصی در بطن خود دارد، چه عادت‌های مثبت و چه عادت‌های منفی.

🔹️در این دوره ما آرزوها و خواسته‌هایی را که سال‌ها در لیست انتظار بوده شناسایی می‌کنیم یعنی کارهایی که می‌خواستیم و می‌خواهیم در زندگی انجام دهیم ولی به دلایل مختلف پشت گوش افتاده یا همت انجام آن‌را نداشته‌ایم. در این بخش از دوره با استفاده از انرژیِ آزاد شده‌ی تاپاس به این آرزوها و خواسته‌ها جهت می‌دهیم یعنی به یک هدف متعهدانه تبدیل‌شان می‌کنیم و در جلسات مختلف دوره یک‌یک روی عادت‌های عمیق‌تر و پرانرژی‌تر و اهداف متعهدانه‌ی خودمان کار می‌کنیم.

🔹️به‌طور خلاصه در این دوره هم عادت‌ها را جهت می‌دهیم و متحول می‌کنیم و هم از طریق جهت دادن به آرزوها و خواسته‌ها و تبدیل آن‌ها به هدف، روند زندگی را تسریع می‌کنیم.

 

توضیحات دوره

🔸️ محتوای دوره:
🔹 «فایل‌های صوتی آموزشی جلسات» (هر جلسه دارای دو فایل درسی است)
🔹 «تمرین‌ هفته»
🔹 «پیام هفته»
🔹 «آرشیو پرسش و پاسخ‌های دوره‌های گذشته» و «ابرازها»

🔸️ طول مدت دوره:
گذراندن این دوره 6 هفته به‌طول می‌انجامد که برای مرور بهتر مطالب و استفاده‌ی بهینه از آن، پکیج دوره از زمان خرید به مدت 3 ماه در اختیار شما خواهد بود و بعد از آن از دسترس خارج می‌شود.

🔸️نحوه‌ی ارائه‌ی جلسات:
محتوای جلسات به‌صورت هفتگی در اختیار شما قرار می‌گیرد. دلیل این موضوع اهمیت انجام تمرین‌ مستمر شما تا دریافت جلسه‌ی بعد است.

🔸️نحوه‌ی استفاده از پکیج دوره‌ی تاپاس:
از زمانی‌که شما پکیج دوره‌ی تاپاس را تهیه کردید، می‌توانید دوره را شروع کنید. در ابتدا محتوای جلسه‌ی اول (فایل‌های آموزشی جلسه‌ی اول، پرسش و پاسخ‌های جلسه‌ی اول، پیام هفته‌ی جلسه‌ی اول) را در اختیار دارید. ابتدا دو فایل آموزشی جلسه‌ی اول را مشاهده کرده و بخش پیام هفته و پرسش و پاسخ‌های این جلسه را به‌طور کامل مطالعه کنید و تمرین‌ها را بادقت و مرتب انجام دهید؛ درست بعد از یک هفته محتوای جلسه‌ی دوم (فایل‌های آموزشی جلسه‌ی دوم، پرسش و پاسخ‌های جلسه‌ی دوم، پیام هفته‌ی جلسه‌ی دوم) برای شما در دسترس خواهد بود. این روند تا پایان دوره ادامه دارد.

🔸️نکته: این دوره قبلا به نوعی دیگر برگزار شده است. در هر قسمت از محتوا اگر روز یا تاریخی بیان شده یا در مورد سوال‌های ستاره‌دار صحبت شده مربوط به دوره‌های قبلی است.

🔸️نحوه‌ی انجام تمرین‌ها:
🔹 یک دفتر برای تمرین‌های این دوره اختصاص دهید.
🔹 در هر جلسه تمام مطالب و سوال‌ها در بخش تمرین‌های همان هفته قرار گرفته است. لطفا مطالب مهم و اجرایی آن‌را در دفتر خود یادداشت کنید و جلساتی که جدول دارد، جدول‌ها را نیز بکشید.
🔹 هنگام شنیدن درس‌ها لطفا هیچ کار دیگری انجام ندهید چون درک درست و شفاف مطالب این دوره به توجه صد درصد شما نیاز دارد، بنابراین هنگام گوش کردن درس‌ها فقط با صدای مربی، دفتر و قلم خود ارتباط داشته باشید.
🔹 تمرین‌ها و تکنیک‌ها را دقیقا طبق آنچه گفته می‌شود، انجام دهید و تغییری در آن ایجاد نکنید.

🔸️پرسش و پاسخ‌ها:
بخش پرسش و پاسخ هر جلسه چکیده‌ای از پاسخ به سوال‌های مهم و پرتکرار دوره‌های گذشته است. مطالعه‌ی این مجموعه در هر هفته برای همه‌ی شرکت‌کنندگان ضروری است زیرا بخشی از تکنیک دوره در پاسخ به سوال‌ها گنجانده شده است.
پاسخ تمام سوال‌ها توسط آقای مهدوی‌ داده شده است.

🔸️ابرازها:
در انتهای دوره بخشی به‌ نام ابرازها ارائه می‌شود که با وارد شدن به آن صفحه می‌توانید دستاوردهای خود از این دوره را با ما و افراد دیگر سهیم شوید و ابراز افراد دیگر را نیز مشاهده کنید.

 


تعدادی از نظرهای کاربران پیشین دوره تاپاس


موضوع: تغییرات متحول‌کننده تاپاس در زندگی و متعهد شدن به اهداف تعیین شده
• انجام تمرین‌های منظم یوگا
• کاهش وزن و سایز
• از بین رفتن ریزه‌خواری و افزایش مصرف آب
• دوش آب سرد
• زود خوابیدن در شب‌ها
• بیدار شدن صبح‌ها بدون نیاز به تنظیم ساعت
• مصرف بهینه آب و برق و مواد پلاستیک
• کم شدن رودربایستی

با عرض سلام و احترام، درود و ارادت بسیار بر استاد مهدوی بزرگوار.
من دوره پرانایاما و مدیتیشن و اکنون دوره تاپاس را با ایشان گذراندم. دوره تاپاس برای من آگاهی بیشتر در هر لحظه را به ارمغان آورده و از این بابت بسیار خوشحال هستم و خدا را شکر می‌کنم که این موقعیت برایم فراهم شد. با وجود اینکه خودم در کار آموزش و طراحی و برنامه‌ریزی درسی هستم، کاملاً آگاه هستم که چقدر در طراحی دوره تاپاس وقت و زمان صرف شده و به این زیبایی دوره تاپاس را برای ما ارائه دادند، به‌خصوص استاد مهدوی با کلامی واضح و شیوا بیان می‌کنند که جای سوال باقی نمی‌ماند. و به‌نظر من ایشان یکی از بهترین اساتید هستند. با تمام وجود از ایشان کمال تشکر را دارم و از خداوند بزرگ و مهربان برای ایشان صحت و سلامتی را خواستارم. از عوامل پشتیبانی هم، تشکر و قدردانی می‌کنم. از اینکه با تاخیر ابراز را بیان کردم عذرخواهی می‌کنم، مادر و همسرم بیمار بودند و خودم یک عمل جراحی داشتم.
با سپاس فراوان

بسیار سپاسگزارم از استاد مهدوی پور عزیز برای این دوره خیلی خیلی عالی. من دوره‌های مختلف استاد رو شرکت کردم و هر دوره برام مثل یک چراغ، بخش‌هایی از روان و زندگیم رو روشن کرد. از شما صمیمانه سپاسگزارم. از نوشتن شکست‌ها در تمرین جلسه اول طفره میرفتم اما خودم رو مجبور کردم به نوشتن و یک روز بعد از شروع دوره، این کار رو انجام دادم. برام تداعی بسیار تلخی بود به گذشته و همراه با اشک‌های بسیار. شکستم رو در حوزه روابط میدونستم، به این صورت که خوبی‌هایی که به اطرافیان میکردم رو با بدی پاسخ می‌دادن، حتی افراد نزدیک (به طور مثال خانواده). تصمیم گرفتم گذشته رو به گذشته بسپارم و با نگرش جدید دوباره آغاز کنم که به‌طرز معجزه آسایی، برخی از افراد قبلی از زندگیم خارج شدن و افراد جدیدی با انرژی‌های همسو وارد زندگی‌ام شدن که سرآغاز برکت‌های جدید شده برام و از این بابت سپاسگزارم. ابراز دیگر اینکه، من همیشه در طول زندگی، موفقیت رو شادی و رضایت درون قلمداد می‌کردم و وقتی در جلسه دوم این تعریف رو برای موفقیت ارایه دادید، بسیار خوشحال شدم که در راه درست قدم گذاشتم و اشک شوق از دیدگانم سرازیر شد.

از دوستانی که سوال‌های جلسه سوم را پرسیدند خصوصا سوالاتی که درباره مفهوم لذت و تفاوت قربانی دادن و محروم کردن بود و پاسخ‌های بی‌نظیر شما ممنونم.
تا به‌حال خودم سوالی نپرسیدم چون اغلب سوال‌های دوستان این دوره سوال من هم بود و بسیار مفید و لذت‌بخش است داشتن دوستانی که نه می‌شناسی و نه می‌بینی ولی از همفکری باهاشون لذت می‌بری

به‌خاطر مساله‌ای از یکی از نزدیکانم ناراحت بودم از سالهای گذشته، در عین حال ارتباطم رو خوب و سالم پیش میبردم…بعد از شنیدن درس جلسه 4 و فکر کردن ناگهان به یادم آمد.، تماس تصویری گرفتم … بعد از احوالپرسی و گفتگوی معمول، سوالم رو مطرح کردم. حدود سی و چند سال پیش این عزیز ما، به ایران آمد و درخواستی را مطرح کرد، خواهر کوچکترم چند پیشنهاد دادن و نهایتا من یک پیشنهاد
پیشنهاد بنده مورد استقبال و بعد از یکماه تماس گرفتن و از من خواستن اقدام کنم …،اقدام کردم تا تمام شدن تمام مراحل.
حدود ده سالی گذشت…
ایشون و همسرشون به ایران آمدن و در منزل ما در حین صحبت‌های معمول، گفتند (مثل خواهر کوچیک شما که فلان کار رو برای من انجام دادن) فلان کار همون پیشنهادی که بنده از صفر تا صدش رو انجام داده بودم.
گفتم خواهرم اینکارو نکردن، من کار رو طبق گفته شما، مرحله به مرحله انجام دادم و مرتب اطلاع میدادم به‌ شما تا پایان کار …و ایشون حرف قبل رو تکرار کردن که خواهر شما انجام داد. همسرشون که شاهد قضایا بودن هیچ ابرازی نکردن و سکوت من و ختم ماجرا …
در حالیکه دلخوری یک گوشه قلبم باقی مانده بود.
تا چند روز پیش که زنگ زدم و دوستانه مطرح کردم، خانمشون گفت: من پشت سر شما، حرف شما رو تایید کردم ولی ایشون اصلا قانع نمیشه
با خودشون صحبت کردم، ایشون کلا انکار کردن گفته‌هاشون رو ….گفتن هیچی راجع‌ به این مسئله را به یاد نمیارن.
نتیجه… من خالی شدم از دلخوری
اینکه تونستم ابراز کنم، برام کافی و آرامبخش بود و تو این دو سه روز گذشته هر وقت قلبمو مرور میکنم احساس سبکی و راحتی دارم.
قدردان وجود پاک و ارزشمند شما هستم..استاد بینظیرم

یکی از سعادت‌های بزرگ من در زندگی، آشنایی با کانون یوگا و استاد مهدوی‌پور بزرگوار بود.
دوره‌های مختلفی مانند: ذن مدیتیشن، یوگانیدرا و پرانایاما تاثیرات بسیار مهمی در روند زندگیم داشتند و دارند. در مورد دوره‌ی تاپاس، از همان هفته‌ی اول، انگار صحبت‌های پر قدرت و دلنشین استاد همچون نیروی محرکه‌ی نیرومندی، شور و شعف تازه‌ای در من بوجود آورد و  سبب شد، تابلوی نقاشی نیمه کاره‌ام را که مدت‌ها رها کرده بودم، تکمیل کنم و مقداری از اضافه‌ وزنم را کاهش بدهم.
همیشه سپاس‌گزار و قدردان آموزه‌هایتان هستم. سلامت و برقرار باشید.تا به‌حال سوالی نپرسیدم چون اغلب سوال‌های دوستان این دوره سوال من هم بود و بسیار مفید و لذت‌بخش است داشتن دوستانی که نه می‌شناسی نه می‌بینی ولی از همفکری باهاشون لذت می‌بری.


مشاهده همه نظرها»

 ثبت‌نام در دوره «تاپاس»