درباره
مسعود مهدوی‌پور
کتاب‌ها
کتاب‌ها
دوره‌ها
دوره‌ها
دوره‌ها
دوره‌ها
دوره‌ها
دوره‌ها

آخرین مقالات

  ☑ این محصول دارای تخفیف خرید عمده است
  ☑ این محصول دارای تخفیف خرید عمده است
  ☑ این محصول دارای تخفیف خرید عمده است

نظرهای کاربران دوره‌ها

دوره پرانایاما

 

موضوع: تغییر سطح انرژی (قبلا در طول روز عمدتا سست و بی‌حال بودم اکنون خبری از سستی و بی‌حالی نیست)
برطرف شدن مشکلات گوارشی و نفخ
 

موضوع: تغییر معنا و مفهوم چیزهایی که فکر می‌کردم می‌دانم و به کار بردن در زندگی (مثل سکوت کردن، مکث کردن، لذت بردن از غذا خوردن، آرام بودن، صبر و تلاش تواما، اعتدال، رها کردن افکار مزاحم)
کنترل انرژی به طرز قابل توجه
سطح انرژی بالا و عدم تمایل به خواب در روز مخصوصا بعد از تمرینات تنفس خورشیدی
وقت گذاشتن برای خودم و دیگران
متوجه خیلی از بی‌قراری‌های درونی شدن و سعی در کنترل آن‌ها، خالی و سبک شدن درون و مشهود بودن تاثیر آن در محیط پیرامون
تمرکز بیشتر
منظم‌تر شدن
احساس شادی نسبی و کافی بودن و رضایت درونی
من مهسا هستم در دوره پرانایامای استاد مهدوی‌پور شرکت کردم و از 14 نوبت هفتگی تقریبا بین 10 تا 13 نوبت را منظم انجام می‌دادم. موارد تغذیه را حدود 90% اجرا کردم، ارتباط با طبیعت و حفظ آرامش را حدود 80% انجام می‌دادم. بخوام از نتایج این دوره از لحاظ فیزیکی بگم: 6 کیلو وزن کم کردم، انرژیم خیلی بیشتر شده و برای منی که سال‌ها صبح زود بیدار شدن آرزو بود در این دوره تونستم صبح‌ها به راحتی ساعت 4 و 5 صبح از خواب بیدار بشم و با شوق و انگیزه تمریناتم را انجام بدم و روزم را بسازم. آرامش و تمرکزم بیشتر شده و با تمرکز بیشتری روی پایان‌نامه‌ام کار می‌کنم، پوستم خیلی شفاف‌تر و شاداب‌تر شد. از لحاظ ذهنی و افزایش آگاهیم در این دوره بخوام بگم: تونستم خودم را روز به روز بیشتر بشناسم و با خودم ارتباط بیشتری برقرار کنم، تعادل و نظم خاصی وارد زندگیم شد، از افرادی که انرژیشون هم‌طراز با من نبود فاصله گرفتم، و افکار کهنه‌ای که سال‌ها در ذهنم شکل گرفته بود تغییر پیدا کرد، در تصمیم‌گیری‌هام مصمم‌تر شدم. اعتماد به نفس و عزت‌نفسم بیشتر شده، انقدر تغییرات بزرگ دیگری در من به وجود آمده که واقعا در جمله قابل بیان نیست. فقط می‌خوام از استاد مهدوی‌پور عزیز تشکر ویژه‌ای داشته باشم، که با تمام صبر و حوصله و عشق تک تک درس‌ها رو به ما آموزش دادن و ما رو در مسیر سبک زندگی سالم و درست قرار دادند. از صمیم قلبم سپاسگزارم.
از اردیبهشت امسال شروع به خواندن کتاب “هر روز برای همان روز” کردم، در تمام این مدت از خواندن هر صفحه‌ی آن که مختص به یک روز است لذت می‌بردم اما از زمانی‌که دوره‌ی پرانایاما را با شما شروع کرده‌ام ادراکم از مفاهیم کتاب و ارتباطم با نوشته‌های شما کیفیت و عمق بیشتری پیدا کرده است. به‌خاطر “همه چیز” از شما سپاسگزارم. همیشه شاد و کامروا باشید.
   مشاهده همه نظرها»   
دوره مدیتیشن
 

موضوع:
– آشنا شدن با ابعاد تازه‌ای از تمرین و خودم با شرکت در هر دوره و گرفتن تاثیرات مثبت
– کاهش چشم‌گیر وسواس‌ها و اضطراب‌ها
– تمرکز بیشتر
– مدیریت بهتر زندگی
 

توضیح:
– پیدا کردن نظم و تعهد در انجام کارها با انجام تمرین‌ نظم
– تغییر مثبت در گوارش
– منظم‌تر شدن خواب‌ها
– تاثیر مثبت در تمرکز: کنترل بهتر شرایط و تمرکز بیشتر روی کارها
سلام مریم هستم. در دوره‌ی مدیتیشن پاییز ۱۴۰۰ آقای مهدوی‌پور شرکت کردم.
تعهدم در انجام تمرین‌ها ۱۰۰٪ بود و می‌تونم بگم بالاترین تعهدم در تمام دوره‌ها بود.
نتایجی که از دوره به‌دست آوردم:
۱- یکی از شکوفاترین و بالاترین دستاوردهای من از این دوره همین تعهد بود که با ماندن روی آن انگار اراده‌ و تعهدی آهنین به دست آورده باشم که سه تعهد دیگر که برای زندگیم انتخاب کرده بودم رو اکنون جلو می‌برم.
۲-  بین محرک بیرونی ناخوش‌آیند یا خشم یا ناراحتی و بروز واکنشم بهتر از قبل می‌تونم مکث ارادی بندازم تا واکنش بهتر داشته باشم و در این راستا خودم هم تلاش می‌کنم. مثل یک تلنگر زدن درست‌ترین موقعی که نباید واکنشی عمل کنم.
و در چند مورد از این مواقع حساس به‌جای واکنش لحظه‌ای حواسمو آوردم به حس‌هام و تنفس‌هام. واقعا جواب می‌ده. التهابم شروع می‌کنه به کمرنگ شدن.
۳-  توی زمان درست‌تر دنبال راهکار بودن و در حوزه‌ی تحمل و فرار نبودن رو توی زندگی واقعی کاملااااا حس و تجربه کردم.
۴-  خواب عمیق و شیرین شب بعد از مدیتیشن.
۵-  پرسش و پاسخ‌ها عالی و حکم یک کتاب جامع داشت برام.
نسبت به قبل واقعا تغییرمو حس می‌کنم و می‌دونم ابزارشو دارم فقط باید ادامه بدم.
– شما یه جمله‌ی معروف دارید اینکه “به کارتون ادامه بدید” . فکر می‌کنم عمل به این جمله و اینکه در هر شرایطی پا پس نکشیدم و ادامه دادم بهترین تجربه بود برام و همین بردباری باعث شد من بعدِ خیلی مدت با مدیتیشن ارتباط خوب برقرار کنم. (دیگه در حوزه‌ی تحمل و فرار نباشم) چون واقعیت من تا قبل از این دوره ارتباط زیاد جالبی با مدیتیشن نداشتم ولی الان به اندازه‌ی آسانا دوسش دارم😊
– در پایان تشکر می‌کنم بابت برگزاری چنین دوره‌ی اثرگذاری . همیشه از ته قلب دعاگوی شما هستم.
من فهیمه هستم و در دوره‌ی مراقبه‌ی پاییز ۱۴۰۰ شرکت کردم.
هر ۱۴ نوبت تمرین هفتگی رو به‌صورت منظم انجام دادم به اضافه‌ی زمان‌هایی که با اشتیاق تمام تمرین ذوق رو هم انجام دادم.
این اولین تجربه‌ی من از مراقبه بود و بسیار خوشوقتم که نحوه‌ی اصولی مراقبه کردن رو توسط استاد مهدوی‌پور نازنین یاد گرفتم.
یه حس تشنگی و اشتیاق زیادی برای نشستن در سکون و سکوت درونم ایجاد شده که بی‌سابقه است. قبلا عادت داشتم با شتاب حجم زیادی از کار روزانه رو در برنامه‌ام قرار بدم و یکی از بارزترین خصیصه‌هام کنترل‌گری هست که همین زمینه‌ی اضطراب رو درونم ایجاد می‌کنه‌‌. در طول دوره با آموزه‌های جناب استاد و با مطالعه‌ی کتاب فضای خالی و از همه مهم‌تر با انجام تمرین‌ها هر چه بیشتر متوجه اثرات مخرب این ویژگی خودم روی روان و بدن و زندگی خودم شدم. استاد یه راهنمایی همیشه می‌کنند و اونم اینکه حس‌های مربوط به هر دوره‌ی تمرین رو بزارید همون‌جا و نوبت بعد تمرین سعی نکنید باز اون‌ها رو ایجاد کنید؛ این برای من خصیصه‌ی کنترل‌گریم رو هویدا کرد و بزرگ‌ترین دستاوردی که من از این دوره به‌دست آوردم همون عنوان کتاب جناب استاد است”هر روز برای همان روز” که معنیش برای من اینه سعی نکن همیشه شرایط رو مطابق میل و انتظاراتت کنترل کنی، رها کن رها باش و فقط نظاره‌گر احوالات و شرایط باش تا بتونی به صورت شفاف پاسخ مناسب رو در زمان مناسب پیدا کنی.
ممنونم از تک تک گروه و از همه بیشتر از جناب استاد. به لطف خدا دوره‌ی پرانامایا رو هم ثبت نام کردم و خیلی خوشحالم که می‌تونم زمان بیشتری در محضر استاد آموزش ببینم. لطف خدا همراه همیشه‌ی شما.
   مشاهده همه نظرها»