درباره
مسعود مهدوی‌پور
کتاب‌ها
کتاب‌ها
دوره‌ها
دوره‌ها
دوره‌ها
دوره‌ها
دوره‌ها
دوره‌ها

آخرین مقالات

  ☑ این محصول دارای تخفیف خرید عمده است
  ☑ این محصول دارای تخفیف خرید عمده است
  ☑ این محصول دارای تخفیف خرید عمده است

نظرهای کاربران دوره‌ها

دوره پرانایاما

 

موضوع: تغییر سطح انرژی (قبلا در طول روز عمدتا سست و بی‌حال بودم اکنون خبری از سستی و بی‌حالی نیست)
برطرف شدن مشکلات گوارشی و نفخ
 

موضوع: کاهش 3 کیلوگرم از وزن
شفاف‌تر و بازتر شدن پوست صورت
کم شدن محسوس پرخوری و زیاده‌خوری عصبی و در نتیجه نداشتن سنگینی بعد از غذا
بیشتر شدن احساس آرامش
بهبود خواب
بهبود عکس‌العمل نسبت به رفتار دیگران
بهبود وضعیت گوارش
ایجاد تشنگی طبیعی
تجربه‌ی زیاد زمان حال و مدیریت ذهن
با وجود ابتلا به کرونا حالم بسیار خوب است و تمریناتم را به راحتی انجام می‌دهم.
من سمانه هستم ۲۹ ساله و در دوره‌ی پرانایامای استاد گرانقدر مهدوی‌پور شرکت کردم و از ۱۴ نوبت تمرین هفتگی حدودا متوسط ۸ نوبت رو به طور منظم انجام دادم البته لازم به ذکر هست که بگم این دو هفته‌ی اخیر به علت بیماری نتونستم تمرین‌ها رو انجام بدم و این باعث شد بیشتر متوجه تاثیر فوق‌العاده‌ی این دوره‌ی ارزشمند و تمرینات بشم و بی‌صبرانه منتظرم دوره نقاهت رو بگذرونم و به استایل عالی زندگی‌ که با این دوره تجربه کردم برگردم، موارد تغذیه رو حدود ۷۰ درصد رعایت کردم، امکان رفتن به طبیعت هرهفته برام مقدور نبود ولی هر بار امکانش پیش اومد بهترین استفاده رو بردم و از نظر سطح آرامش احساس می‌کردم که افکار و عواطفم به اقیانوسی آرام تبدیل شده که تمام تنش‌ها و نگرانی‌هام شبیه شن‌های کوچکی شدند که حتی سخت‌ترین برخورد با اون‌ها قدرت ایجاد تلاطمی در دل اقیانوس ندارند، نتایج من از این دوره کاهش وزن ۲ کیلو، خواب آرام و به موقع، شادابی پوست و روح، انرژی بیشتر و افزایش تمرکز و قدرت حافظه و مدیریت شرایط حتی ارتباطات انسانی و خانوادگیم به طوری که نه تنها اعتماد به نفس خودم رو بازیابی کردم بلکه به افرادی که دوستشون داشتم هم تونستم کمک‌های موثری انجام بدم، از استاد گرانقدر و برگزارکنندگان دوره بسیاااار ممنونم.
سلام به همه دوستان، من سروناز هستم از شاگردان سال های دور آقای مسعود مهدوی‌پور عزیز. این دوره برای من در یکی از سخت‌ترین، پراسترس‌ترین، و پرجنجال‌ترین دوره زندگیم اتفاق افتاد! در واقع بهترین زمان عمل به تمرینات برای من بود.😁
تا امروز همه تلاشم رو کردم تا با همه سختی ها بتونم تعهدم رو حفظ کنم که البته موفق به حفظ ۷۵ درصد از کل شدم. در این شرایط وقت برام ارزش دیگه‌ای پیدا کرده تا با همه سختی‌ها بتونم تمرینات رو با حضور انجام بدم. گاهی تمرین‌های روز رو در ساعت Break انجام میدادم. گاهی صبح قبل از رفتن به سر کار و البته یاد گرفتم که وقتم رو بهتر مدیریت کنم. در نخوردن غذاهای سمی حدود ۹۰ درصد موفق بودم. حجم آب دریافتی برای من فوق‌العاده بود. با اینکه چاق نیستم ولی ۲ کیلو وزن کم کردم که از این بابت خوشحالم. به خاطر روماتیسم مفصلی در صبح ورم مفاصل دارم ولی بسیار بسیار بهتر شدم تا جایی که می‌تونم تمرینات رو صبح قبل ار رفتن سر کار انجام بدم. دستاورد بسیار عالی دیگه، کنترل افکار مزاحم بود که تا ۹۰ درصد پاکسازی شد در حدی که خالی شدن اون سنگینی افکار رو کاملا حس می‌کنم و کلا آرامش فوق‌العاده به من مستولی شده. در مورد هیجاناتم هم می‌تونم بگم تسلط خیلی بیشتری در موضوعات جنجالی پیش روم دارم و می‌تونم با آرامش و خونسردی پاسخ بدم که این برای شرایط حاضر من عالیه. 😊
آقای مهدوی‌پور عزیز همیشه بودن در کلاس شما زندگی من رو متحول کرده. همچنان مجذوب شیوه متعادل آموزش و کلام آرام و با نفوذتون هستم و این باعث میشه همیشه بهتون اعتماد کنم. و از این بابت ازتون سپاسگزارم.🙏
و در آخر برای برپایی همچنین دوره مجازی باکیفیت با طراحی و اجرای بی‌نظیر نهایتِ تشکر رو دارم.🙏🍀
   مشاهده همه نظرها»   
دوره مدیتیشن
 

موضوع:
– آشنا شدن با ابعاد تازه‌ای از تمرین و خودم با شرکت در هر دوره و گرفتن تاثیرات مثبت
– کاهش چشم‌گیر وسواس‌ها و اضطراب‌ها
– تمرکز بیشتر
– مدیریت بهتر زندگی
 

موضوع:
– مدیریت درد بعد از جراحی در این دوره و گذراندن دوران نقاهت قبل و بعد از جراحی با کمک تکنیک مدیتیشن
– توضیح مطالب به صورت ملموس
نور عشق و صلح تقدیم شما مربی بزرگ زندگی‌ام جناب مهدوی‌پور و تمام تیم پشتیبانی که عشق و تعهدشون به پروژه از لابه‌لای هر فریم کار قابل دریافت بود. سپاسگزارم.
الهام هستم و در دوره‌ی مدیتیشن پاییز 1400 تحت مربیگری جناب مهدوی‌پور شرکت کرده‌ام. سال‌هاست عضو خانواده‌ی کانون یوگا هستم و این تعلق، برایم اسباب افتخار است.
– تمرین‌ها رو به‌طور متوسط 12 نوبت در هفته و میانگین 3 نوبت تمرین ذوق هفتگی پیش بردم و به خودم افتخار می‌کنم چرا که، به وضوح تمام موانع شغلی و مسئولیت‌های عاطفی موجود در زندگی رو که ذهنم به اون‌ها استناد می‌کرد برای عدم خروج از منطقه‌ی امنم، می‌دیدم و با صبوری و شوق از ذهنم دعوت می‌کردم با من همراه بشه. در واقع گویا که داشتم تاکید می‌کردم که این منم که تصمیم می‌گیرم و نه او! بی‌نظیر بود و هست این احاطه بر دنیای سراسر وسوسه‌ای که ذهن برام ترتیب می‌ده. گاهی دستور می‌دهم و گاهی سکوتم فرمان حرکت می‌دهد.
– نوبت‌های زیادی در اوج خستگی و خواب‌آلودگی در پایان روز فرصت تمرین پیدا می‌کردم که ده‌ها بار ذهنم می‌گفت: الان خواب برات مهم‌تره و کافیه همین چند دقیقه … ولی ادامه دادم و نمی‌تونم توصیف کنم اون حجم از اعتماد به نفسی که بعد از اتمام تمرین در من پخش می‌شد.
تمرین 50 دقیقه‌ای رو با حالی توصیف ناشدنی انجام دادم و اونقدر شوق برای انجام اون دارم که توی برنامه هفتگیم قرارش داده‌ام.
– از تکنیک 3، 7، 12، 21، 40 روزه‌ی استاد می‌خوام بهره ببرم و در پایان دوره شروعش کنم.
صلح و رضایت آرزوی من برای شماست. برقرار باشید بر مدار عزت نفس.
دوره‌ی مراقبه / آقای مهدوی‌پور
ایده‌ی 20 دقیقه نشستن برای من فوق‌العاده است چون کوتاه بودن زمان، اشتیاق بیشتری برای استفاده‌ی حداکثر از آن لحظات را ایجاد کرد و باعث توجه و تمرکز بیشتر من شد.
سپاسگزارم.
   مشاهده همه نظرها»